Wyświetlenia youtube dla każdego i za darmo

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Wyświetlenia Youtube są bardzo ważne dla naszego filmu. Aby zdobyć wyświetlenia youtube mamy kilka sposobów.

Zanim zaczniesz się ochoczo rejestrować w serwisach, sprawdź czy warto to robić.

Vagex
YTmonster
UtubeHits

Witajcie, dziś pokażę wam w jaki sposób zdobyć wyświetlenia youtube i zwiększyć szansę waszego filmu na dotarcie do jak największej widowni. Wiadome jest, że im więcej wyświetleń, polubień subskrybentów tym większą wartość ma filmik i jest wyżej ceniony przez youtube i częściej wyświetlany. Niby łatwe ale jak zdobyć pierwsze wyświetlenia youtube dla naszego filmiku?

Pokaże wam trzy serwisy które oferują wymianę wyświetleń filmików. My oglądając film otrzymujemy punkty za które możemy otrzymać wyświetlenia, polubienia, subskrybcje, komentarze dla naszego filmiku.

Vagex to właśnie portal tego typu, wystarczy się zarejestrować pobrać program do nabijania punktów, skonfigurować go i gotowe, automatycznie dostajemy punkty gdy program działa. zdobyte punkty możemy wymieniać na wyświetlenia youtube i inne interesujące nas rzeczy związane z youtube.

Kolejny to YT monster który działa praktycznie tak samo.
ostatnim jest utubehits niestety gdy z niego korzystamy, musimy ręcznie wykonywać zadania żeby zdobyć punkty.

Dlaczego aż trzy serwisy które nam dadzą wyświetlenia youtube?
Ponieważ na tą chwilę nie znalazłem najpopularniejszego, tak więc wyświetlenia youtube tu trochę tam i licznik naszego filmiku wzrasta aż miło. Później powstaje efekt kuli śnieżnej i sam zdobywa widzów, wyświetlenia, polubienia i nowych subskrybentów.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Masz jakieś spostrzeżenia, pytania, sugestie?
Nie krępuj się i wpisz je teraz poniżej.